logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Onze-Lieve-Vrouw-Waver [Land van Rupel en Mechelen]


De heer Geert Verbercht
Leemstraat 140A
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015761623
geert.verbercht@telenet.be
Voorzitter, Secretaris (gewest)
De heer Mario Baeck
Molenstraat 42C
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015757329
mario.baeck@telenet.be
Secretaris, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Chris Van Den Broeck
Wavervelden 56
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015757086
T. 0476636698
vandenbroeckchris@hotmail.com
Penningmeester
Mevrouw Judith Vanneste
Molenstraat 42C
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015757329
judith.baeck-vanneste@telenet.be
Bestuurslid
De heer Willy De Bruyn
Mechelbaan 43
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015755536
Bestuurslid
De heer Jos Joostens
Erfstraat 25
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015754056
T. 015445232
jos.joostens@telenet.be
Bestuurslid, Werking geschiedenis
De heer Paul Verwaest
Kloosterlei 7
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015635636
p.verwaest@telenet.be
Bestuurslid
De heer Johan Gommers
Leemstraat 14
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015760993
T. 0472948190
johan.gommers@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Elisabeth Van Damme
Boekweitlaan 24
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
lucvanbecelaere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Leo Addiers
Daliastraat 38
2860 Sint-Katelijne-Waver
T. 015314194
leo.addiers@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Mariette Van De Ven
T. 015/551543
mariette.vandeven@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Paule Chaltin
Wolvenstraat 34
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015755440
marie-paule.chaltin@mail.be
Bestuurslid
De heer Staf Bleeckx
Mechelbaan 57
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015331134
T. 0475804440
staf.bleeckx@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Gommers
h 6
2861 olvw
T. 015691684
T. 0475691684
annemie.gommers@telenet.be
Ondervoorzitter
De heer Michel Drijkoningen
Leemstraat 78
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
T. 015753322
T. 0496169177
michel.drijkoningen@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website, Bestuurslid (gewest), Bestuurslid provincie, Lid Nationaal Bestuur