logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Mechelen [Land van Rupel en Mechelen]


De heer Pol Meel
Lindestraat 16
2800 Mechelen
T. 015217034
T. 0497359117
pol.meel@telenet.be
Voorzitter, Werking geschiedenis
Mevrouw Ghislaine Martens
Kouter 89
2811 Leest
T. 015337909
T. 0478960064
ghislaine.martens@gmail.com
Secretaris
Mevrouw Griet Brosens
Leopoldstraat 57
2800 Mechelen
T. 015412354
T. 0497468829
griet.brosens@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Lut De Smet
Hombekerkouter 99
2811 Hombeek
T. 0473437265
T. 015412174
lut_de_smet@hotmail.com
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Ria Laevaert
T. 015217034
T. 0496051214
pol.meel@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Luc De Koning
Hombekerkouter 99
2811 Hombeek
T. 0473437265
T. 015412174
luc.de.koning@telenet.be
Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten
De heer Edmond Van Loock
Kaboutersstraat 26
2800 Mechelen
T. 015205601
T. 0477188343
mon.vanloock@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad
De heer Jos Van Eupen
Paardenkerkhofstraat 244
2800 Mechelen
T. 015555570
T. 0486306326
josvaneupen@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Maria Marrant
Leegheid 12
2800 Mechelen
T. 015218466
jos.stroobants@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie
De heer Guido Bosselaers
Kouter 89
2811 Leest
T. 015337909
T. 0478960064
guido.bosselaers@telenet.be
guido.bosselaers@gmail.com
Beheerder website