logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Bonheiden-Rijmenam [Land van Rupel en Mechelen]


De heer Willy Debandt
Beukenlaan 2
2820 Rijmenam
T. 015331730
T. 0485528588
will.debandt@gmail.com
Voorzitter
De heer Dirk Timmermans
Kerkenbos 45
2812 Muizen
T. 015413300
T. 0474920858
dirk.timmermans@telenet.be
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Myriam Van Damme
Dennenlaan 7
2820 Rijmenam
T. 015517450
glmpauwels@skynet.be
Penningmeester
De heer Guido Pauwels
Dennenlaan 7
2820 Rijmenam
T. 015517450
glmpauwels@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Werking geschiedenis
Mevrouw Elisabeth Van Denstorme
Guido Gezellelaan 1 5
2820 Bonheiden
lisbeth.van.denstorme@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Hugo Van Uytven
Oude Keerbergsebaan 19
2820 Rijmenam
T. 015517874
hugo-vanuytven@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Johan Geeroms
Zellaerdreef 21
2820 Bonheiden
T. 015337467
T. 0486584101
johan.geeroms@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Craeynest
Populierendreef 6
2800 Mechelen
T. 015516448
lieve.craeynest@telenet.be
Bestuurslid
De heer Marc Van Den Plas
Rijmenamseweg 48
2820 Bonheiden
T. 015517149
van.den.plas.marc@skynet.be
Bestuurslid
De heer Marc Grugeon
Brandheidestraat 12
2820 Rijmenam
T. 015331496
marc.grugeon@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Monica Dehaes
Venneboslaan 10
2820 Bonheiden
T. 015331529
monicadehaes@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Lutgart Van denStorme
Guido Gezellelaan 38 1
2820 Bonheiden
T. 015331110
lutgart.vandenstorme@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Rik Van Den Bosch
Muizensteenweg 55
2820 Bonheiden
T. 015514337
rik.van.den.bosch@telenet.be
Erevoorzitter
De heer Vital Van der Elst
Olmenlaan 12
2820 Bonheiden
T. 015515506
vital.vanderelst@skynet.be
Ondervoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Pierre Verschueren
Pastorijstraat 67 3
2460 Kasterlee
T. 014230601
pierreverschueren1945@hotmail.com
Medew. Davidsfonds Academie