logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Mortsel [Brabo]


De heer Jacques Vandist
Ellebroecken 3
2640 Mortsel
T. 034493113
T. 0478821023
vandist.verniers@skynet.be
Voorzitter, Penningmeester, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid afdelingstijdschr., Afgevaardigde cult. raad, Wijkmedewerker, Lid dagelijks bestuur afdeling, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Conny Pirée
Doolhoflaan 44
2640 Mortsel
T. 03 449 50 80
conny.piree@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Lid dagelijks bestuur afdeling, Werking taal en lezen, Medew. Davidsfonds Academie, Bestuurslid (gewest)
Mevrouw Anamaria Torfs
Lieven Gevaertstraat 22 Bus GLVL
2640 Mortsel
T. 032884641
T. 0479434176
anamaria.torfs@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker, Lid dagelijks bestuur afdeling
De heer Dirk Vermeiren
De Valk 22
2640 Mortsel
T. 034550978
T. 0474715814
vermeiren.wegge@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid public relations, Wijkmedewerker, Lid dagelijks bestuur afdeling, Werking taal en lezen, Beheerder website
De heer Roger Nackaerts
Neuris 7
2640 Mortsel
T. 03 295 02 04
T. 0497079922
neuriske@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Wijkmedewerker
De heer Frank Kloeck
Pater Renaat De Vosstraat 65
2640 Mortsel
T. 0473428928
frank.kloeck@live.be
Afgevaardigde beheer bibl., Werking taal en lezen
De heer Godfried Appels
Guido Gezellelaan 101
2640 Mortsel
T. 034403721
godfried.appels@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Lid dagelijks bestuur afdeling, Werking taal en lezen, Werking geschiedenis, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Johan Boeykens
Van Dijckstraat 23
2640 Mortsel
T. 034496305
johan.boeykens@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Leen Van Acker
Sint-Benedictusstraat 49
2640 Mortsel
T. 03 440 70 10
leenvanacker@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Margaret Dejonghe
Theofiel Reynlaan 53
2640 Mortsel
T. 03 440 38 10
hugo.dejonghe@telenet.be
Wijkmedewerker, Bestuurslid werking kunst
De heer Rik Nauwelaerts
Jaak Blockxstraat 48
2640 Mortsel
T. 034405526
b030468n@hotmail.com
Wijkmedewerker, Penningmeester (gewest), Bestuurslid provincie
De heer Walter Van Weverberg
Vijf-aprilwarande 29 Bus 1
2640 Mortsel
T. 03 449 22 68
waltervw@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Raymond Pirée
Doolhoflaan 44
2640 Mortsel
T. 03 449 50 80
raymond.piree@telenet.be
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Jan Markey
Jaak Blockxstraat 23 Bus 2
2640 Mortsel
T. 03 440 40 33
jan.markey11@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Luce Heughebaert
Theofiel Reynlaan 34
2640 Mortsel
T. 03 449 59 02
lucienne.heughebaert@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Truyts
Elf-julistraat 31
2640 Mortsel
T. 034482112
marc.truyts@gmail.com
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Marleen Marchant
Justus Lipsiusstraat 28
2650 Edegem
T. 036894819
T. 0476608433
marleen.marchant@gmail.com
Wijkmedewerker, Werking taal en lezen
De heer Jean Verslype
Rubensstraat 54B
2640 Mortsel
T. 034555139
jean.verslype@skynet.be
Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Irene Leermakers
Hovestraat 161 Bus 23
2650 Edegem
T. 034553111
irene.lee@telenet.be
Bestuurslid werking kunst
De heer Werner Van Krunkelsven
Berthoutstraat 28
2640 Mortsel
T. 03 440 06 37
werner_van_krunkelsven@hotmail.com
Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Lieve Appels-Wouters
Guido Gezellelaan 101
2640 Mortsel
T. 034403721
godfried.appels@gmail.com
Medew. Davidsfonds Academie, Losse medewerker met Forum
De heer Ludo De Keersmaecker
Deurnestraat 194
2640 Mortsel
T. 034403458
T. 0468/100288
ludo.de.keersmaecker@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie
De heer Bob Vrebos
Wouwstraat 74
2540 Hove
T. 034557991
bob.vrebos@gmail.com
vansteenlinda@gmail.com
Losse medewerker met Forum
De heer Robert Janssens
Karmelietenstraat 102
2600 Berchem
Losse medewerker met Forum
Mevrouw Hilde De Witte
Hoge Aardstraat 28
2610 Wilrijk
T. 03 449 10 36
h.dewitte@telenet.be
Losse medewerker met Forum